Pradžiugins Kauno miesto gyventojus

Automobilių sporto varžybos įprastai vyksta uždarose teritorijose. Vietose, kurioje automobilių sporto gerbėjai ir tarpusavyje lenktyniaujantys sportininkai jaučiasi saugūs. Vis dėlto, retkarčiais automobilių sporto varžybų organizatoriai siekdami paįvairinti nusibosti pradėjusią kasdienybę, lenktynių trasoms skirtus bolidus atveža į miestą.

Prieš trejus metus Kauno mieste įvykusios „Rimo Grand Race“ varžybos pamažu tampa autosporto entuziastus džiuginančia tradicija. Jau rugsėjo 28-29 dienomis, Kauno centrinėje dalyje įvyks kartingų lenktynės.

Kaip ir praėjusiais metais, į varžybas užsiregistravę ir į komandas susibūrę lenktynininkai turės įveikti įveikti 4 valandas trunkantį maratoną. Ištvermės varžybos – ne kitaip.

Rimo Grand Race

(nuotr. Egidijus Babelis)

Kol ištvermingiausi Lietuvos lenktynininkai grumsis greitoje lenktynių trasoje, „Rimo Grand Race“ metu taip pat vyks dar dvi automobilių entuziastams patiksiančios pramogos – tai traukos lenktynės ir išskirtinių automobilių paroda.

„Artėjančiose traukos lenktynėse dalyvius išskirstysime į net devynias grupes. Atsižvelgsime ne tik varančiuosius ratus, bet ir variklio darbinį tūrį. Būtent – į variklių darbinį tūrį, o ne išvystomą galią, nes pastebėjome, jog nemažai potencialių dalyvių vairuoja automobilius su padidintos galios varikliais, tačiau nežino koks ristūnų kiekis slepiasi po variklio dangčiu“, – pasakoja traukos lenktynių organizatoriai.

Šį kartą dalyvių laukia 325 metrų ilgio trasa, iš kurių 225 metrai yra skirti lenktynėms. Dėl saugumo sumetimų 100 metrų atkarpa bus skirta stabdymui.

„Dalyvių registraciją vykdome dviem būdais. Pirmoji – išankstinė, antroji – vietoje. Vis dėlto, visiems norintiems rekomenduojame registruotis iš anksto, jog varžybų dieną nereikėtų gaišti laiko veltui“, – pasakoja „United BMW“ bendruomenės atstovė Aistė Galvosaitė.

Šaltinis: http://www.automanas.lt